Atrium je časopis Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity tvořený zejména studenty Katedry mediálních studií a žurnalistiky. Časopis vznikl v roce 2013 a do konce roku 2015 vycházel ve formě pdf jako pololetník. Na adrese atrium.fss.muni.cz existuje od května 2016. Za rok 2017 získalo Atrium ocenění RATED v soutěži firemních médií Zlatý středník (kategorie Nejlepší webové stránky a online aplikace; kategorii webový či online časopis soutěž nemá).

Redakce

Vedoucí projektu: Mgr. Jaroslav Čuřík, Ph.D., e-mail: atrium@fss.muni.cz, tel.: +420 549 493 642
Editorka a korektorka: Eva Bartáková, e-mail: evcabartakova@mail.muni.cz
                                      Marie Drahoňovská, e-mail: mariedrahonovska@seznam.cz