Letní škola etiky a médií přiblížila úlohu médií v krajinách V4

V půlce září se v Prešově uskutečnila Letní škola etiky a médií, kterou pořádala Katedra mediálních studií a žurnalistiky FSS MU spolu s Filozofickou fakultou Prešovské univerzity..

13. 10. 2016

Letní škola etiky a médií se letos uskutečnila v Prešově. Foto: archiv Televízia Mediálka

V půlce září se v Prešově uskutečnila Letní škola etiky a médií, kterou pořádala Katedra mediálních studií a žurnalistiky FSS MU spolu s Filozofickou fakultou Prešovské univerzity. Letošní ročník se zaměřil na média a jejich úlohu v krajinách V4, diskutovalo se ale také například o trollingu, propagandě a alternativních médiích. Podívejte se na reportáž slovenské televize Mediálka, která o letní škole natočila reportáž.

Reportáž z Letní školy etiky a médií v Prešově. Video: Televízia Mediálka

První ročník Letní školy etiky a médií se konal vloni na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity. O minulém ročníku najdete více informací zde.